Yukarı Çık

Hakkımızda - Abm Hukuk Bürosu

BÜYÜKMURAT HUKUK BÜROSU,1 Ekim 1989 yılında İSTANBUL' UN BAKIRKÖY semtinde kurulmuştur.

Büromuz baş yetkili Avukat Atila Büyükmurat ile birlikte çalışan Avukat Onur Özdemir ve Avukat asistanı Hülya Kasapoğlu' ndan oluşmaktadır.

Büyükmurat Hukuk Bürosu başta Ticaret davaları olmak üzere taşınmaz, medeni Hukuk alacak, tazminat, iş hukuku, kira, apartman sorunları icra işlem davaları, vergi, SGK, ceza davaları gibi çeşitli alanlarda faaliyet göstermektedir.

Büro şu anda İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin çeşitli illerinde ikiyüzün üzerinde davaları yürütmektedir. Büromuz faaliyete başladığından beri toplam acilen dosya sayısı, 2011 yılı itibariyle 3.500' u geçmiştir. Hukuk fakültelerimizdeki ve avukatlık staj kurallarındaki ciddiyet dolayısıyla, her Türk vatandaşı avukat gibi büromuz görev bilincini, müvekkillerimizin haklı menfaatlerini daima tüm çıkarlardan üstün tutmuştur.

1989 yılından beri hukuk büromuz ciddiyetini, tecrübesini ve yoğun çalışma temposunu en yüksek seviyede tutarak, müvekkillerimizin davalarını kazanma olasılığını hep ortalama % 90'ların üzerinde tutmuştur.